O nas
Wizja | Misja | Zarząd

O nas

Czym jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Koordynatorów Opieki Onkologicznej?

Stowarzyszenie powstało w 2021r. Nadrzędnym celem jest zrzeszenie koordynatorów opieki onkologicznej w Polsce, wymiana doświadczeń, szkolenia a także usankcjonowanie roli koordynatora onkologicznego w systemie ochrony zdrowia w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypełnienia deklaracji.

Nasza misja

Jesteśmy po to, by pomagać w przejściu procedur onkologicznych

Władze Stowarzyszenia​

Eliza Działach

Koordynator opieki onkologicznej, doktor w dyscyplinie nauk o zdrowiu, logopeda, wykładowca akademicki, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego- specjalista w zakresie zdrowia publicznego. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń w tematyce zdrowia publicznego, onkologii, logopedii, psychoonkologii. Autor licznych publikacji i doniesień zjazdowych z zakresu zdrowia publicznego. 

Jagoda Dziurkowska-Wolny

Koordynator opieki onkologicznej, magister pielęgniarstwa i socjologii, licencjat z pracy socjalnej, posiada ukończone studia podyplomowe w zakresie zarządzania placówkami ochrony zdrowia oraz nauczyciela praktycznej nauki zawodu a także kurs anestezjologiczny. Wykładowca na kursach pielęgniarskich. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji w tematyce pielęgniarstwa, onkologii, pakietu onkologicznego. Ciągle rozwijająca swoje zainteresowania i pasje, którymi są podróże, sztuka decoupage, dobra książka, uprawa roślin egzotycznych.